kayseri kiz yurdu, kiz yurdu kayseri kayseri kiz yurdu, kiz yurdu kayseri kayseri kiz yurdu, kiz yurdu kayseri kayseri kiz yurdu, kiz yurdu kayseri kayseri kiz yurdu, kiz yurdu kayseri kayseri kiz yurdu, kiz yurdu kayseri kayseri kiz yurdu, kiz yurdu kayseri kayseri kiz yurdu, kiz yurdu kayseri kayseri kiz yurdu, kiz yurdu kayseri
“Yeni yaşamınızda, Yeni Eviniz”
HAKKIMIZDA
Hakkımızda;
Özel kartal nisa kız yurdu, 1986 yılından bu tarafa inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir aile şirketi olan firmamız Emir Sezgin İnşaat tarafından 2014-2015 yılında kurulmuştur. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle, proje aşamasından itibaren bir yurt binası olarak tasarlanıp ve buna göre inşa edilen yurdumuz ilk hizmetine 2015 yılında başlayacaktır. Yurt binamız son yönetmeliklere uygun yapı denetimli ve yalıtımlıdır.

“Yeni Yaşamınızda, Yeni Eviniz” sloganıyla kurulan yurdumuz, gelişen kayserimizde sektörde uzman kadrosu ve ekibiyle hizmetinizdedir.

Vizyonumuz;
Kalitemizi sürekli iyileştirme prensibi ve dinamik bir ekip çalışmasıyla öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan konaklama hizmeti vermek, hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak, başarımızla topluma ve çevreye katkıda örnek olmaktır.

Misyonumuz;
Öğrencilerimizin evlerinde hissetmiş oldukları huzuru, mutluluğu, güveni ve sıcaklığı yeni yaşam yerleri olan yurdumuzda da yaşatmayı ilk önceliğimiz olarak benimseyerek, öğrencilerimizin başarılarına ve geleceklerine hizmetlerimizle katkıda bulunmaktır.

Her zaman önceliğimiz; öğrencilerimizin ve ailelerinin memnuniyetini sağlamak, yurdumuzda vereceğimiz hizmetlerde kaliteden ödün vermeden, güler yüzlü, deneyimli ve profesyonel çalışanlarımızla öğrencilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda güvenli, rahat, huzurlu ve konforlu, yüksek kalitede konaklama imkanı sağlamak ve tüm bunların yanında düzenlenecek olan sosyal ve kültürel etkinliklerle öğrencilerimize keyifli bir öğrencilik hayatı sunmaktır.

Ailelerin en değerli varlıkları olan çocuklarımızın gelecekteki hayatlarına hazırlanırken, yeni hayatlarına adım attıkları bu dönemde, ailenin ne demek olduğunu çok iyi bilen bir aile şirketi olarak, siz ailelerin ve öğrencilerimizin her zaman yanında olan yurdumuza bekler, göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.